BERNI spol. s r.o. - Průmyslové nátěrové hmoty, barvy, laky, povrchové úpravy
CZ DE

Servis

Obchodně technický servis zajišťuje posouzení stávajícího stavu povrchových úprav, navržení vhodné technologie, vyhodnocení ekonomických nákladů s ohledem na požadavky zákazníků, samotné dodávky nátěrových hmot, průběžnou technologickou podporu.

Naší výhodou je nabídka vysoce speciálních nátěrových hmot a tmelů. Jedná se o materiály na povrchovou úpravu, a to od nátěrových hmot na ocel, pozink, nerez ocel, dřevo, umělou hmotu, sklo, až po barvu na značení (lajnování) travnatých ploch a hřišť.

Nátěrové hmoty jsou jednosložkové i dvousložkové. Vodouředitelné i rozpouštědlové. Konvenční na vzduchu schnoucí i UV-zářením tvrditelné. Nátěrové hmoty jsou určeny pro všechny způsoby aplikace nátěrových hmot, jako je stříkání (vzduchové a tlakové AIRLESS nebo s podporou vzduchu AIRMIX), máčení, navalování, polévání, protahování (protlačování), bubnové nanášení, nanášení štětcem až po nanášení nátěrové hmoty v podtlakové komoře - vacumat.

Naší silnou stránkou je povrchová úprava dřeva a materiálů na bázi dřeva, která vychází z dlouholeté zkušenosti v oboru povrchových úprav a výborné znalosti vztahu dřevo – nátěrová hmota.

  kompletní poradenská činnost v oblasti povrchových úprav pro dřevozpracující průmysl včetně kalkulace zakázky
  odborná příprava, nastavení vlastností aplikované nátěrové hmoty i aplikační techniky dle požadavků zákazníka a podmínek aplikace
   (tlak, přídavný vzduch, viskozita materiálu, velikost průměru trysky atd.)
zpět na úvodní stránku


BERNI spol. s r.o. - Velkoobchod: barvy, laky, tmely, nátěrové hmoty, barvy na lajnování travnatých sportovních hřišť, lajnovací vozíky.
Průmyslové nátěrové hmoty, komplexní řešení povrchových úprav v dřevozpracujícím průmyslu a strojírenství, speciální nátěrové hmoty.
Cacovická 39, CZ-614 00 BRNO    Tel. + Fax: (00420) 5155 46 513    Mobil: (00420) 603 15 69 22
Sklad a kancelář: U Svitavy 2, CZ-618 00 BRNO
www.berni.cz    E-mail: sevcik@berni.cz